JAK JSEM PŘEŠLA PŘES ŽHAVÉ UHLÍ ,,BOSA“

Neděle 14. září. Po tomto dni už nejsem stejná. Posunula jsem svoje hranice zase o kousek dál. Překonala jsem svůj obrovský strach, naprosto střízlivá a vědoma. Po celodenní přípravě můj vnitřní vítěz, černá puma rozhodla. První krok, 100% moment TEĎ, 100% ROZHODNUTÍ…a oheň, čistící element, mi s láskou přijal všechny ty moje sračky, vyčistil je a s láskou předal dávku nové energie. EXTÁZE , MOMENT O MĚ! TOTÁLNÍ PŘÍTOMNOST to vše jsem zažila na celodenním semináři s Jirkou Čmolíkem a mimo jiné, jsem přešla přes 5ti metrový pás žhavých uhlíků. COŽE??? Kecy!!!

,,Fire walking je o procesu, nikoliv o výsledku“ říká Jirka. nejde tady o to, že přejdu pětimetrový pás se žhavým uhlím. Proces, co se děje před výsledkem to je to, co si mám vědomě prožít, ty AHA  momenty během procesu, jsou mé přesně ty kroky, co mě posunou v životě dál.

Více o procesu ZDE

Jirku znám již delší dobu přes internet, prošla jsem jeho programem Neurorestart, sleduji jeho webináře, mám Jirku ráda, ale na živo mě totálně nadchnul. Přirozenost, spontánnost, živel a člověk s kterým se nebudete nudit. Od první chvíle jsem byla v pozornosti, pro mě taky vzor člověka se skvělými prezentačními dovednostmi. Prostě žádná hra a jak i Jirka podotknul. Fire walking patří k jeho nejoblíbenějšímm seminářům. Proč? Protože se to prostě nedá okecat. Prostě projdeš přes žhavé uhlí a přesně víš.

Jirka je zakládající člen asociační lídrů ( Jack Canfield, lidi s Tajemství… ) a propojuje spirituální techniky s kvantovou fyzikou a aplikovaných neurověd. Čili, propojuje to čemu spousta lidí nevěří s tím co je potvrtzeno, dokázáno tak, abychom to mohli pochopit opravdu všichni.

Trošku toho jak to funguje:

20% tvého života je racionální myšlení

80% tvého života je intuice ( intution – učení v procesu)

Problém je v tom, že většina lidí z 20% toho logického děláme 80 něktěří až 100% našeho bytí a pak se divíme, že nám v životě nic nevychází, nic nefunguje. Je tedy potřeba najít a začít používat v sobě intuici a vše se v životě začne měnit k lepšímu a šťastnějšímu životu.

Každý víme, že existuje lineární linka tedy čas. Minulost, přítomnost a budoucnost. Problém je, že většina z nás tráví spoustu času v minulosti: vzpomínáme na to co se stalo, jaké to bylo před 10ti lety nebo myslíme na budoucnost: bojíme se toho co bude, co nás čeká a uniká nám přítomnost. Málo kdo je v přítomnosti. Jedině v přítomnosti přicházejí  správné informace a vedení.

V totální přítomnosti jsem rukou zlomila dřevěnou desku, přešla přes ostré střepy, krkem ohla ocelový drát a přešla přes žhavé uhlí. 

Seminář jsem dostala od mé sestry Adélky k narozeninám. Hned jsem věděla, že to bude zážitek, další výzva k překonání strachu. Udělat první krok a zlomit všechny pochyby. Vždy když ke mě přijde informace a cítím vnitřní chvění takové to chvění okolo žaludku vím, že je to VÝZVA a jdu okamžitě do akce.

Můžu vám říct, že každá taková akce je vyjímečná. Nikdy po takovém zážitku nejsem stejná, jsem jiná pro mě lepší, připravená pro další šťastnou cestu životem.

Pokud chcete více vědět o Fire walkingu tak ZDE

 

 

Komentáře

    Přidat komentář

    * Nezapomeňte na povinné pole.