Jana

Je to již pár let, co jsem se vydala na cestu Herbalife zdravého životního stylu s pomocí Centra Radosti a především s pomocí mého kouče Zuzky Váňové. Takový anděl, kterého jsem potkala ve správný čas, jak to známe! :)  Když jsme se daly dohromady, Centrum Radosti bylo teprve v plánu a zakladatele jsem poznala ještě tehdy při týdenních setkání.

Byla jsem mladá, ne-šťastná holka bez svého názoru, která byla vděčná za skupinku nadšenců, co se mezi sebou podporují. Trvalo mi pár silných let než jsem se naučila vážit si sebe, svého zdraví a tvořit si život opravdu podle svého srdce a snů.

Ovšem nic z toho by nyní nebylo, nebýt kouče. Vždy to jde lépe, když se máme na koho obrátit. Vím, že tak dlouho bych ve svých snech a cílech nevydržela nebýt Zuzanky. Je to člověk s velikánským srdcem, pozitivním zápalem a neuvěřitelnou energií! Je krásná ženská uvnitř i navenek. To jsem na ni vždy obdivovala. Byla tu vždy pro mě, viděla ve mě krásu, ženskost a potenciál, i když jsem já jako mladý “týpek” viděla pravý opak. Povzbuzovala mě ve všem, co jsem si od srdce přála, i když to rodina i nejbližší přátelé viděli jinak. V těchto časech, kdy jsem si ještě hodně odsuzování druhých lidí brala osobně a nebyla jsem silná “stát si za svým”, mi byla obrovskou oporou. Za to všechno nesmírně děkuji.

I přesto že žiji v zahraničí, jsme stále v kontaktu a když se občas vidíme, je to úžasné. A pokud bůh dá, rodina nás spojí už navždy. :-)

Já a můj kouč
Výsledek
Našla jsem si v Centru Radosti lásku

Markéta

Má změna v životě začala 28.7.2018, kdy jsme se potkali na závodech Bike Čeladná, kde jsem si nechala změřit tělesné hodnoty. Mé výsledky nebyly moc dobré a ani jsem se dobře necítila. Cítila jsem se stále unavená.

Rozhodovala jsem se, zda se do online kurzu přihlásit, zda to není ztráta peněz a rozhodla jsem se správně. Peníze jsem dobře investovala.

Zhubla jsem 9 kg a chci stále pokračovat, v obvodech to činí 38 cm a metabolicky věk je nyní o  14 let mladší, no není to skvělé, takhle omládnout? Cítím se dobře, už nejsem unavená, jsem se sebou spokojená, naučila jsem se připravovat a jíst produkty obsahující rostlinné bílkoviny, pít vodu, nemám již chuť na sladkosti, kdysi jsem si téměř každý den koupila perníček nebo čokoládku a výsledek, který jsem se dozvěděla minulý týden je ten, že po několika letech mám hodnotu cholesterolu 4,64. Z toho mám obrovskou radost, má hodnota se pohybovala kolem 6,7 a málem k 8. 

Pochopila jsem jednu věc: neexistují diety, tablety po kterých se hubne, je zapotřebí změnit životní styl, dnes když vidím reklamu na diety a tablety, tak se jen směji, zázraky prostě neexistují  a doporučila bych všem se do kurzu přihlásit. Jsou tam skvělí koučové, kteří kurzem provedou a učí Vás jíst zdravě a chutně a nejlepší je přítel na telefonu, který je stále s tebou a je Ti oporou. Já mám svého kouče Zuzku a tímto ji velmi děkuji.

 A nyní pokračuji dále a začínám se zúčastňovat fit klubu, což mě baví, protože si zacvičíme, probereme výsledky, je tam legrace, poznala jsem tam kouče z online kurzu osobně a seznámím se z novými lidmi. Je to super. Už se těším na další setkání.